Pace!

AcasaFAQCautareMembriInregistrareConectare
__Nu sta in poartă, intră!__
Dum 24 Aug 2008, 20:37 Scris de Administrator

VIZITATORII au si ei o sansă de a posta pe acest Forum.
Doar pe acest topic - cine doreste acces la restul Forumului trebuie să se înregistreze.

Ca membri puteti avea acces total la subforumuri ce nu sunt afisate vizitatorilor, cum ar fi Muzică, Politică, Popasuri si altele.

Comentarii: 258
Ultimele subiecte
» Ce mi-a placut azi
Lun 19 Iun 2017, 04:50 Scris de Ion

» Vorbe de duh spuse de un cinic
Sam 17 Iun 2017, 08:55 Scris de dolion

» BANCURI
Sam 17 Iun 2017, 08:53 Scris de dolion

» Male - Female Humour
Sam 17 Iun 2017, 08:46 Scris de dolion

» Politica se face cu... caricaturi
Joi 15 Iun 2017, 15:14 Scris de Ion

» Din ciclul marilor "succesuri"
Joi 08 Iun 2017, 07:23 Scris de dolion

» CUVINTE DE FOLOS (III)
Joi 08 Iun 2017, 07:21 Scris de dolion

» ASTAZI E ZIUA TA...
Vin 02 Iun 2017, 09:20 Scris de zaraza26

» MAXIME, CUGETĂRI...
Mar 30 Mai 2017, 20:14 Scris de Ion

» OFF TOPIC
Mar 23 Mai 2017, 15:33 Scris de zaraza26

» PREUMBLĂRI COTIDIENE - prin cetate și nu numai (IV)
Sam 20 Mai 2017, 15:12 Scris de Emil Condor

» Casuta din padure
Joi 18 Mai 2017, 09:11 Scris de zaraza26

» Veștile triste
Lun 15 Mai 2017, 15:09 Scris de Ion

» Stiri IT
Vin 12 Mai 2017, 20:18 Scris de Anahoret

» Video amuzante
Joi 04 Mai 2017, 09:13 Scris de Anahoret

» Mens sana in corpore sano
Joi 04 Mai 2017, 08:34 Scris de Anahoret

» LUMEA IN CARE TRAITI
Vin 28 Apr 2017, 13:36 Scris de zaraza26

» Urari de sarbatori
Mar 25 Apr 2017, 05:11 Scris de Ciprian

Cuvinte-cheie
dolion monarhia diverse curiozitati drumetie zilei exista popasul istorie romania limba bancuri maxime poezie stiri triste brasov folos 1 problema sibiu caleidoscop cuvinte topic poezii 23
Iunie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Top postatori
Emil Condor

dolion

abbilbal

ostrovna

zaraza26

aurora

Anahoret

Cristina

Ion

zuum

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Distribuiți | 

curvă sau târfă?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anahoret

Numarul mesajelor : 6900
Varsta : 56
Localizare : Deocamdată pe lumea asta
Data de inscriere : 11/12/2008

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Sam 31 Mai 2014, 18:41

Măi... acest Kamikaze avea, cu siguranță, o mare calitate. Ori fetele pe bani voiau să-l știe-n parametri când venea la ele.
Știți... simbioza aia dintre util și plăcut.  thumb_yello

Numarul mesajelor : 13508
Varsta : 60
Data de inscriere : 03/03/2009

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Joi 06 Noi 2014, 13:47

satui sa tot aresteze politicieni..azi la Timisoara au ridicat vreo douazeci de prostituate de lux...era asa de trist la sediu fara ele smile)))
Sus In jos
Anahoret

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Joi 06 Noi 2014, 19:28

@ostrovna a scris:
satui sa tot aresteze politicieni..azi la Timisoara au ridicat vreo douazeci de prostituate de lux...era asa de trist la sediu fara ele smile)))
Și pe Woodrea cum de-au ratat-o? Razz

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Joi 06 Noi 2014, 21:09

@Anahoret a scris:
@ostrovna a scris:

era de serviciu so funny! astept cu nerabdare pestii,de la berceaunu incepand....
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 13:40

@Anahoret a scris:
@ostrovna a scris:
Hai, serios? Ai si vreo dovada cum ca Udrea ar fi curva sau tarfa? Sau e doar asa, o impresie personala misogina? Crezi ca daca ar exista vreo dovada in acest sens, latrinele n-ar da-o pe post non-stop?

Pe femeile batrane , nasoale cu spume, proaste pensionare rupte-n fund si moarte de foame de imputite ce sunt, le inteleg. Dar pe unii barbati nu.

Eu ii inteleg pe barbatii slabi care nu reusesc sa faca nimic in viata lor amarata, astia o urasc pe Udrea din tot sufletelul lor , saracutii Si oricum, inafara de a sugera ca Udrea e curva, mai exista si altceva? Nu cred. Iar asta pica, nu a venit latrina 3 cu dovada desi, probabil, au scotocit de numa'. Ghinion, ca sa zic asa.
Sus In jos
Anahoret

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 14:15

Mihaela a scris:
@Anahoret a scris:
@ostrovna a scris:
Hai, serios? Ai si vreo dovada cum ca Udrea ar fi curva sau tarfa?
Curvă sau târfă nu ești doar dacă-ți dai chiloții jos în cabina de TIR, în boscheții din parc sau în hoteluri de lux.

Eu o vedeam din perspectivă politică. Și din perspectiva asta, da, este o curvă.

Din partea mea – din punct de vedere fizic vorbind – dacă poate, n-are decât să-i înșire ca mărgelele pe ață sau să le dea cu tifla tuturor. Nu-mi pasă dacă-i nimfomană, frigidă sau abstinentă. Persoana ei nu mă interesează câtuși de puțin. Dacă nu s-ar fi vârât în politică (o incultă cu tupeu), nici n-aș fi știut că există.

Vizitator

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 14:40

Nu este mai curva decat alti barbati din politica. Mai curva decat plagiatorul mitoman nu exista.
Ea nu a tradat si nu a mintit in ultimul hal nici nu si- a luat doctorate fictive. E mai incult Ponta.
Nu ma intereseaza persoana ei in mod deosebit. Observ ca multi o urasc degeaba doar pt ca e femeie.
Societatea e bolnava de misoginism si adora un mincinos care copie si care se aliaza cu Vadim - care a scris mascari despre familia lui. E deplorabil.
Sus In jos
ostrovna

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 14:42

@Anahoret a scris:
Mihaela a scris:
@Anahoret a scris:
@ostrovna a scris:
Hai, serios? Ai si vreo dovada cum ca Udrea ar fi curva sau tarfa?
Curvă sau târfă nu ești doar dacă-ți dai chiloții jos în cabina de TIR, în boscheții din parc sau în hoteluri de lux.

Eu o vedeam din perspectivă politică. Și din perspectiva asta, da, este o curvă.

Asa e si eu am aceeasi parere pentru ca si dintre barbati sunt destui incepand cu "supremu" altii care trec dintr o barca in alta ca si "falimente"sau berceanu si blaga vai si amar Sad
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 14:57

Unele babe pensionare de pe forum vor si ele sa fie curve dar sunt doar scarboase si atat smile)))))
Sus In jos
ostrovna

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 15:24

Alina Gheorghiu alta basista de rit nou minte cu nerusinare deci tot....o tarfa ca si pocora doua mahalagioace de obor !
Sus In jos
ostrovna

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 16:26

Politica este o curva , dar sa nu uitam ca si curvele sunt de mai multe feluri ...
Ce vreau sa spun,  este ca una sunt curvele de doi lei , prost fardate si prost îmbrăcate , care se vand pe centurile marilor orașe , chiar si pe un tichet de masa  , si alta sunt curvele ce se tăvălesc cu bogații  societății , în cearceafuri curate și parfumate  , prin hotelurile de cinci stele !

Din păcate , politica României , este o curvistina amărâta , îmbrăcata de la second hand , sau de la chinezării , cu fardul prost aplicat pe fata buhăita și ochii încercănați ....Se vinde ieftin si habar nu are de ce o face ...stie doar ca trebuie sa-si umfle mațul  si sa aibe ce bea si fuma  preț de doua zile .....
Politica e o curva , dar  nu toate pot fi curve de lux ....

ea a avnsat mult ,fata buna s-a descurcat

Sus In jos
Anahoret

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 19:16

Mihaela a scris:
Nu este mai curva decat alti barbati din politica. Mai curva decat plagiatorul mitoman nu exista.
Ea nu a tradat si nu a mintit in ultimul hal nici nu si- a luat doctorate fictive. E mai incult Ponta.
Nu ma intereseaza persoana ei in mod deosebit. Observ ca multi o urasc degeaba doar pt ca e femeie.
Societatea e bolnava de misoginism si adora un mincinos care copie si care se aliaza cu Vadim - care a scris mascari despre familia lui. E deplorabil.
Vorbeam despre Woodrea.
Când vom vorbi despre Plaginel sau despre Vangheile care Este, ne vom spune fiecare părerile.
Deocamndată doctor (că și ea e doctor) Woodrea este o incultă cu tupeu și o curvă politică. La fel ca și alți politicieni bărbați (dacă asta te liniștește).

Vizitator

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 19:22

Anahoret, eu am raspuns aici.

Daca vrei , continuam acolo. Aici nu pt ca iar va veni userita nesimtita sa se interfereze si nu vreau sa ma enervez.
Sus In jos
Anahoret

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 19:34

Mihaela a scris:

Daca vrei , continuam acolo. Aici nu pt ca iar va veni userita nesimtita sa se interfereze si nu vreau sa ma enervez.
Ți-am răspuns acolo, dar nu sunt de acord cu ceea ce ai scris aici.
Dacă alții au alte păreri sau se exprimă mai vehement, nu înseamnă că sunt nesimțiți.
Poți fi de acord cu ei, poți să nu fii de acord cu ei sau poți să-i ignori. În virtual este simplu: scroll și mergi mai departe!

Vizitator

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   Vin 07 Noi 2014, 19:48

@Anahoret a scris:
Mihaela a scris:

Ți-am răspuns acolo, dar nu sunt de acord cu ceea ce ai scris aici.
Dacă alții au alte păreri sau se exprimă mai vehement, nu înseamnă că sunt nesimțiți.
Poți fi de acord cu ei, poți să nu fii de acord cu ei sau poți să-i ignori. În virtual este simplu: scroll și mergi mai departe!

NU. Probabil tu nu stii de ce fac eu asta. E mai mult decat pare si e veche. Si e clar ca e mai mult decat nesimtita deoarece se baga imediat in discutie acolo unde postez eu, desi stie ca nu am cum sa accept prezenta ei urat mirositoare. Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: curvă sau târfă?   

Sus In jos

curvă sau târfă?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUMINA LUMII :: SOCIAL-POLITIC :: SOCIAL-
Mergi direct la: