Pace!

AcasaFAQCautareMembriInregistrareConectare
__Nu sta in poartă, intră!__
Dum 24 Aug 2008, 20:37 Scris de Administrator

VIZITATORII au si ei o sansă de a posta pe acest Forum.
Doar pe acest topic - cine doreste acces la restul Forumului trebuie să se înregistreze.

Ca membri puteti avea acces total la subforumuri ce nu sunt afisate vizitatorilor, cum ar fi Muzică, Politică, Popasuri si altele.

Comentarii: 258
Ultimele subiecte
» BANCURI
Astazi la 08:23 Scris de dolion

» Vorbe de duh spuse de un cinic
Astazi la 08:22 Scris de dolion

» DE PRIN LUME ADUNATE...
Joi 19 Oct 2017, 08:28 Scris de Anahoret

» Limba română
Joi 19 Oct 2017, 07:54 Scris de Anahoret

» CUVINTE DE FOLOS (III)
Mar 17 Oct 2017, 18:51 Scris de dolion

» Morala crestina
Mar 17 Oct 2017, 18:46 Scris de dolion

» POEZIE
Mar 17 Oct 2017, 18:45 Scris de dolion

» Ce mi-a placut azi
Vin 13 Oct 2017, 23:36 Scris de Ion

» Invatamant
Vin 13 Oct 2017, 19:11 Scris de Anahoret

» Americane
Joi 12 Oct 2017, 01:26 Scris de Ion

» LA TACLALE CU ABBILBAL (III)
Sam 23 Sept 2017, 18:44 Scris de ostrovna

» ENGLISH
Joi 21 Sept 2017, 20:45 Scris de Ion

» Veștile triste
Mier 20 Sept 2017, 18:37 Scris de ostrovna

» ION
Dum 17 Sept 2017, 01:23 Scris de Ciprian

» POPASUL DOLION (III)
Mier 13 Sept 2017, 06:34 Scris de dolion

» ASTAZI E ZIUA TA...
Mar 12 Sept 2017, 22:14 Scris de Ion

» Va mai exista Romania ?
Lun 04 Sept 2017, 11:52 Scris de zaraza26

» ZBOR DE CONDOR
Dum 03 Sept 2017, 21:55 Scris de ostrovna

Cuvinte-cheie
1 sibiu noapteacahotii romana 23 comment-143 Limba curiozitati placut problema English brasov istorie drumetie
Octombrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Top postatori
Emil Condor

dolion

abbilbal

ostrovna

zaraza26

aurora

Anahoret

Cristina

Ion

zuum

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Distribuiți | 

Male - Female Humour

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
aurora

Numarul mesajelor : 6983
Varsta : 66
Localizare : Hd România
Data de inscriere : 04/09/2008

MesajSubiect: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 22:56

Dacă nu putem să fim buni, să încercăm să fim măcar politicoși. ( Nicolae Steinhart )
Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 22:57

Dacă nu putem să fim buni, să încercăm să fim măcar politicoși. ( Nicolae Steinhart )
Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 22:57

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 22:58

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 22:59

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 23:00

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 23:01

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 23:01

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 23:02

Sus In jos
aurora

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 22 Noi 2008, 23:02

Sus In jos
Franz Schneider

Numarul mesajelor : 3173
Varsta : 56
Localizare : Intr-o vagauna din Romania
Data de inscriere : 09/09/2008

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Mar 31 Mar 2009, 15:55

Ne doare ca-n lumina sa / Pamantul tine-o lume rea ..."
Sus In jos
dolion

Numarul mesajelor : 21491
Data de inscriere : 31/05/2009

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Sam 17 Iun 2017, 08:46

Sunt mamă. Am 2 copii. Am mers la medicul de familie pentru că am pierderi de memorie și dificultăți de concentrare. Medicul de familie îmi spune că trebuie să dorm 8 ore din 24. Am dureri de spate. Neurologul zice că trebuie să fac Aqua-gym și Pilates de 2-3 ori pe săptămână. Învățătoarea copilului mare spune că are nevoie de supraveghere la făcut teme. Alergologul copilului mic spune că are nevoie să îi gătesc la fiecare masă mâncare proaspătă, fără nici unul din cele 30 de alimente la care e alergic. Să cumpăr totul proaspăt. Soțul și copilul mai mare spun că mâncarea celui mic e fadă și nu o pot mânca, așa că să mai fac și altceva. Experții în parenting și psihologii spun că e nevoie să petreci 30 minute pe zi cu fiecare copil în parte pentru o dezvoltare armonioasă. Pediatrul zice să îi scot o oră pe zi în parc, în aer liber să se aerisească creierul. Facturile lunare spun că trebuie să muncesc full time. Expertul în educație și dezvoltare spune că cel mai bine este să lași copiii să exploreze când se joacă și să se murdărească, chiar dacă asta înseamnă să speli rufe zilnic. Consilierul de cuplu spune că e nevoie ca cei doi soți să iasă la o întâlnire sau să petreacă timp singuri de 1-2 ori pe săptămână. Femeile de succes spun că o femeie trebuie să pună timp deoparte ca să se preocupe de felul cum arată, să se îngrijească. Psihologul spune că am nevoie de puțin timp doar pentru mine.
Așa că acum caut expert în vrăjitorie care să îmi arate cum să fac să încapă toate astea în 24 ore.

Numarul mesajelor : 21491
Data de inscriere : 31/05/2009

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   Vin 30 Iun 2017, 08:51

Bună, știe cineva un grup de matrimoniale în vederea căsătoriei? Am tot căutat, dar fără niciun rezultat. Dacă cineva de aici e interesată, pot spune că dețin garsonieră confort 2, zonă periferică destul de bună, butelie recent încărcată și boiler de 80 litri. Cu partea materială nu stau rău, mi-am reparat frânele la bicicletă și dacă o scot pe „millanuncios”, scot lejer 150 pe ea, plus ce am strâns de-o parte... nu mai intru în detalii. Am corp atletic, privire de șoim al patriei, îmi mai fuge câteodată ochiul drept, dar nu mult, că știu să disimulez. Fac zilnic 10 flotări, iar când merg la chinezi după pâine, mereu o fac în pasul ștrengarului, așa mă mențin în formă. Pe plan sentimental recunosc că tocmai ce am ieșit dintr-o relație, toxică pentru mine, bine, nu era tocmai relație, tipa nu știa că o plac, de fapt nici nu mă cunoștea. Acum sunt complet refăcut si pregătit să fac o altă femeie fericită. Femeia de lângă mine va avea lângă ea un tip sensibil și romantic, am avut oracol de mic și stiu toate formulele de agățat, gen „ești o floare ești un crin, ești parfumul cel mai fin", „din Oceanul Pacific....", „pe o bară...", din astea. În același timp va avea un tip dur care o va proteja, pentru că de 3 zile mă uit pe Youtube la filme cu Jet Li și pe lângă „stilul bețivului" și „lovitura cocorului", am învățat niște scheme noi, gata să le aplic. Simțul umorului nu-mi lipsește, pe lângă zece bancuri cu Bulă, m-am perfecționat în cele cu Alinuța sadică și mai nou fac stand-up comedy în fața unui public restrâns deocamdată, compus dintr-un spaniol surd, vecin de-al meu. Sunt cunoscător de câteva limbi străine, gen franceza „chescă vuzave prepare pur ojurdui", „mon petit oazo aprisa volet", un pic de italiana „cantare, volare, mangiare", spaniola e ca și a doua limbă maternă... și puțin de japoneză, ce am mai prins și eu de la Songoku. Felul meu petrecăreț, poate bine-dispune orice femeie, stiu să joc sârba, tărășelul, elasticul, podul de piatră și multe altele. Sunt o fire complexă și nu mă pot descrie în câteva rânduri, tocmai de aceea îmi place să fiu descoperit. Am cei 7 ani de-acasă, petrecuți mai mult pe lângă casă, îmi plăcea mult să mă joc pe afară. Sunt gospodar, mai înainte am fiert gogonelele să fac niște zacuscă. Despre tema sexuala prefer să nu aduc vorba, am fost cu foarte multe femei, până mi-au tăiat ăștia de la Vodafone internetul, acum trăiesc din amintiri, așa...Vă pup politicos pe obraz și de ce nu, chiar pe buze! O seară frumoasă!

MesajSubiect: Re: Male - Female Humour   

Sus In jos

Male - Female Humour
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUMINA LUMII :: DIVERTISMENT :: ACTIUNEA "DIVERSE"-
Mergi direct la: